YAŞAMKENT BETİTO HOME CAFE

Yaşamkent meze ve ev yemeği çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

2020 yılında bir rüyadan doğan Betito, Yaşamkent’in kalbinde, meze ve ev yemekleriyle lezzet tutkunlarının hizmetinde. Zengin ve otantik lezzetler, Adana’nın sıcaklığını ve misafirperverliğini sofranıza taşıyor.

Betito, geleneksel Türk mutfağının en seçkin örneklerini, ailenizin mutfağından çıkmışçasına, samimi ve sıcak bir atmosferde sunuyor. Her bir yemek ve meze, bu toprakların zengin lezzet mirasını, modern sunumlarla buluşturarak siz değerli dostlarımıza arz ediyor.

Yaşamkent’in cıvıl cıvıl sokaklarında bir lezzet durağı arıyorsanız, Betito’nun kapıları sizlere her zaman açık. En taze, sıcak yemekler, sofranızı şenlendirecek meze çeşitleri ve unutulmaz bir yemek deneyimi için Betito’ya bekleriz.

HER ZAMAN TAZE

Taze ürünleri kullanmanın lezzetteki farkını biliyoruz. Betito’da, her gün en taze malzemelerle hazırlanan yemekleri bulacaksınız.

umitkoy meze
HER ZAMAN HİJYENİK

Mutfaklarımızda hijyen önceliğimizdir. Her ürün, en yüksek hijyen standartlarına uygun şekilde sizler için hazırlanıyor.

HER ZAMAN KALİTELİ

En iyi malzemeleri seçerek, her bir yemeği ustalıkla hazırlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, lezzetin doruklarını sizlere sunuyoruz.

yaşamkent ev yemekleri (6)

BETİTO HOME CAFE

Kurucu

YASAMKENT ev yemekleri 5
BETÜL TOPUZOĞLU
iç mimar